Het Gevoel: energie – januari 2009

Wat verbindt Zwitserleven & de culinaire werkplaats? Energie en bewust leven.

De Culinaire Werkplaats staat in het januari nummer van Het Gevoel van Zwitserleven , dat het thema energie draagt. Na moeilijk uit de startblokken gekomen te zijn, door allerhande voorziene en onvoorziene tegenwerking heeft De Culinaire Werkplaats inmiddels ‘n trouwe schare van eters opgebouwd, die net zoals wij gek zijn op lekker eten maar niet meer willen uitbuiken.

Wij vinden ‘t fijn dat we de kans hebben gekregen om aan de redactie van Het Gevoel van Zwitserleven uit te leggen, dat het veranderen van eet- en lijfstijl gewoonten een verrijking is. De ervaring om jezelf met heeeel erg lekker eten fit te eten, … is met geen pen te beschrijven.  

Graag willen we deze ervaring met jullie delen. Dus… behoefte aan meer energie, kom dan ‘n keertje bij ons eten of volg een van onze workshops.

 

Marjolein.

 

Comments are closed.